Wydarzenia

Stand-up Błażej Krajewski

 

  • Termin: 30.06.2022 r.
  • Godz.: 19:00
  • Cena biletu: 35 zł
 
Bilety do nabycia w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim oraz on-line w zakładce KUP BILET
 
Błażej Krajewski po lockdownie powraca ze swoim najnowszym programem „Rzut za dwa”!
Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta, wielu wpadek, które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.
 

Noworoczne Show Trzech Tenorów

 
  • Termin: 16.01.2022 r.
  • Godz.: 17:00
  • Cena biletu: 45 zł
 
Bilety do nabycia w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim lub https://www.biletkup24.pl/
 
1990 rok, Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras. Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólna zabawę.
Podczas tego pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność.
Koncert, na który zapraszamy udowodni, że każdy wieczór, każde spotkanie z trzema tenorami może mieć zupełnie inny charakter i to nie tylko ze względu na skład wykonawców. Każdy artysta ma tak bogaty repertuar, że układa się on w bukiet muzyczny, w którym będą dominować arie („Nessun dorma”, „Wielka sława to żart”, „La donna é mobile”) i pieśni neapolitańskie („O sole mio”, „Granada”) albo piosenki z musicali i przeboje muzyki pop („Love me tender”, „Podmoskownyje wieczera”, „Canta y no llores”), po które tenorzy również bardzo chętnie sięgają. Nie zabraknie również niespodzianek : Coena, Presleya, Sinatry czy nawet fragmentów muzyki popularnej i rozrywkowej.
Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu, od białych szali i chusteczek po… PRZEKONAJCIE SIĘ PAŃSTWO SAMI !

30 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przejrzyjcie na oczy❣️
 
Już 30 stycznia 2022 r. gramy XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem gramy dla okulistyki dziecięcej. Dlatego słowem wstępu informujemy o naszych planach i zamiarach. Wyrażamy nadzieję na wyjątkowy Finał, a sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam zorganizować wszystkie wydarzenia zgodnie z planem. Wolontariusze będą kwestować na ulicach miasta już od godzin porannych.
Sztabowe Puszki Stacjonarne możecie znaleźć i napełniać już od jutra w:
 
 
oraz w budynku Miejskiego Centrum Kultury. 
 
Od nowego roku zaczynamy wielkie odliczanie. Planujemy przygotować dla Was na każdy dzień ciekawe atrakcje które zbliżą nas do Wielkiego Finału. Szczegółowy plan podamy, gdy tylko dopniemy wszystko na ostatni guzik. Gwarantujemy, że dużo będzie się działo.
Jak co roku organizujemy licytacje. Dlatego jeśli chcesz dołączyć do grona naszych sponsorów zadzwoń/napisz do Miejskiego Centrum Kultury, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania i poinstruujemy, co dalej robić. Licytacje odbędą się w sposób tradycyjny w dzień Finału w Kinoteatr Harmonia . Dlatego już teraz gorąco zapraszamy.
Jak mówi jedno z haseł organizacji #gramybolubimy
 
Siema!