Wydarzenia

 

Koncert Łydka Grubasa

Termin: 21.04.2023 r.
Godzina: 20:00 
Miejsce: Kinoteatr Harmonia
Cena biletu: 
I pula – 60 zł  II pula – 70 zł   III pula – 80 zł
Łydka Grubasa ma 20 lat! Z tej okazji zapraszamy Was na wiosennę, klubową część jubileuszowej trasy koncertowej. I teraz, TERAZ dopiero się zacznie!
Koncerty w rozmiarze XX-L nadciągają i już za moment będziemy w Twoim mieście! Mamy w planach uraczyć Was absolutnie zabójczym zestawem utworów, który będzie prezentował po prostu to, co najlepsze, najbardziej soczyste, a co wykluło się w trakcie wszystkich lat naszej działalności. Napniemy struny, rozkręcimy wzmacniacze i wydrzemy japę ile wlezie! Pancerne przeboje, najbardziej żywiołowe, najbardziej wykręcone numery, plus sekcja dęta na części koncertów!
Ma być chłosta, małpi gaj i gruz! Tak, żeby łydki trzeszczały, gardła śpiewały, a serce rosło od Mocy i łkało od Melancholii…
Jedziemy do Was, będziemy grać dla Was do upadłego, zapraszamy – wbijajcie na naszą XX-tkę, zagrajmy razem rock’and’rolla jak należy!
 
 

Bilety dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim 

oraz

kupbilecik.pl

GoOut.net

eBilet.pl

Biletyna.pl

 

Koncert Teresy Werner

Termin: 18.03.2023 r.
Godzina: 20:45
Miejsce: Kinoteatr Harmonia
Cena biletu: 80 zł

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić Marzenia” uzyskał status Platynowej Płyty. Teresa obecnie promuje swój najnowszy album CD „Sekret Miłości”.  Serdecznie zapraszamy!

Bilety dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim 

oraz

kupbilecik.pl

 

 

Koncert Teresy Werner

KONCERT WYPRZEDANY 

 

 

 

 
Termin: 5.03.2023 r.
Godzina: 16:00 oraz 18:30
Miejsce: Kinoteatr Harmonia
Cena biletu: 80 zł

 

TERESA WERNER – KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić Marzenia” uzyskał status Platynowej Płyty. Teresa obecnie promuje swój najnowszy album CD „Sekret Miłości”. 

 

Bilety dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim 

oraz

godz. 16:00 www.kupbilecik.pl 

godz. 18:30 www.kupbilecik.pl

 

Kabaret CHYBA

 

 
Termin: 10.02.2023 r.
Godzina: 20:00
Miejsce: Kinoteatr Harmonia 
Cena biletu: 60 zł

Kabaret Chyba zaprasza na znakomity komediowy wieczór! Pochodzący z Wrocławia artyści to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia z ogromnym doświadczeniem scenicznym i telewizyjnym. Urocza kobieta i trzech wyjątkowych mężczyzn na scenie to gwarancja niezapomnianej zabawy. Ich program to festiwal różnorodności – każdy znajdzie tu coś dla siebie! Błyskotliwe teksty i popularne skecze, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji – właśnie to publiczność lubi najbardziej! 

 

Bilety dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim 

oraz www.kupbileci.pl    lub www.biletyna.pl

 

Stand-up Błażej Krajewski

 

 

Termin: 30.06.2022 r.

Godz.: 19:00

Cena biletu: 35 zł

 
Bilety do nabycia w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim oraz on-line w zakładce KUP BILET
 
Błażej Krajewski po lockdownie powraca ze swoim najnowszym programem „Rzut za dwa”!
Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta, wielu wpadek, które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.
 

Noworoczne Show Trzech Tenorów

 
  • Termin: 16.01.2022 r.
  • Godz.: 17:00
  • Cena biletu: 45 zł
 
Bilety do nabycia w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim lub https://www.biletkup24.pl/
 
1990 rok, Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras. Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólna zabawę.
Podczas tego pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność.
Koncert, na który zapraszamy udowodni, że każdy wieczór, każde spotkanie z trzema tenorami może mieć zupełnie inny charakter i to nie tylko ze względu na skład wykonawców. Każdy artysta ma tak bogaty repertuar, że układa się on w bukiet muzyczny, w którym będą dominować arie („Nessun dorma”, „Wielka sława to żart”, „La donna é mobile”) i pieśni neapolitańskie („O sole mio”, „Granada”) albo piosenki z musicali i przeboje muzyki pop („Love me tender”, „Podmoskownyje wieczera”, „Canta y no llores”), po które tenorzy również bardzo chętnie sięgają. Nie zabraknie również niespodzianek : Coena, Presleya, Sinatry czy nawet fragmentów muzyki popularnej i rozrywkowej.
Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu, od białych szali i chusteczek po… PRZEKONAJCIE SIĘ PAŃSTWO SAMI !

30 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przejrzyjcie na oczy❣️
 
Już 30 stycznia 2022 r. gramy XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem gramy dla okulistyki dziecięcej. Dlatego słowem wstępu informujemy o naszych planach i zamiarach. Wyrażamy nadzieję na wyjątkowy Finał, a sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam zorganizować wszystkie wydarzenia zgodnie z planem. Wolontariusze będą kwestować na ulicach miasta już od godzin porannych.
Sztabowe Puszki Stacjonarne możecie znaleźć i napełniać już od jutra w:
 
 
oraz w budynku Miejskiego Centrum Kultury. 
 
Od nowego roku zaczynamy wielkie odliczanie. Planujemy przygotować dla Was na każdy dzień ciekawe atrakcje które zbliżą nas do Wielkiego Finału. Szczegółowy plan podamy, gdy tylko dopniemy wszystko na ostatni guzik. Gwarantujemy, że dużo będzie się działo.
Jak co roku organizujemy licytacje. Dlatego jeśli chcesz dołączyć do grona naszych sponsorów zadzwoń/napisz do Miejskiego Centrum Kultury, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania i poinstruujemy, co dalej robić. Licytacje odbędą się w sposób tradycyjny w dzień Finału w Kinoteatr Harmonia . Dlatego już teraz gorąco zapraszamy.
Jak mówi jedno z haseł organizacji #gramybolubimy
 
Siema!